Jump to content

Polska

Witamy na polskiej odsłonie strony Trinity College London.Trinity College London jest wiodącą międzynarodową instytucją egzaminacyjną i niezależną organizacją charytatywną, która od roku 1877 zajmuje się przeprowadzaniem testów na całym świecie. Specjalizujemy się w ocenianiu umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim oraz tych, które są wykorzystywane w przedstawieniach teatralnych, muzycznych itp. Rocznie testujemy około 850 tysięcy kandydatów, w ponad 60 krajach na całym świecie, a nasze egzaminy zostały tak zaprojektowane, by wspierać rozwój osób uczących się.

W Polsce Trinity oferuje egzaminy z języka angielskiego, które koncentrują się na umiejętnościach mówienia i słuchania (znane jako GESE), całościowo obejmują swoim zakresem wszystkie 4 kompetencje językowe (powszechnie nazywane ISE), oraz Trinity Stars promujące naukę języka poprzez dramę, teatr i różnego rodzaju przedstawienia wśród dzieci w wieku 3-12.

Egzaminy Trinity są ściśle powiązane z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) oraz są rozpoznawane przez wyższe uczelnie na całym świecie jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego w celu np. uzyskania wstępu na studia.


Dla osób zainteresowanych uczeniem języka angielskiego jako języka obcego, Trinity również oferuje pełną gamę kwalifikacji TESOL.

 

 

 

 

 

Back to top